The perfect property for you

Posadzki epoksydowe w domu

Właściciele domów wciąż borykają się z problemem konieczności ciągłej konserwacji podłóg. Prace konserwacyjne są czasochłonne i wymagają od właścicieli domów dużego wysiłku. Na pomoc przychodzą posadzki epoksydowe.

Łatwa konserwacja epoksydowych podłoży w domy przy pomocy firm zewnętrznych

Jeśli jesteś zmęczony ciągłym utrzymaniem domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Powstają firmy świadczące usługę utrzymania podłóg epoksydowych. Za niewielką miesięczną oplatą firma zewnętrzna przyjedzie i zajmie się konserwacją Twojej podłogi przynajmniej raz w miesiącu, aby wyglądała jak najlepiej.

Czyszczenie i odnawianie podłóg to żmudne zadanie, którego większość ludzi nie chce wykonywać. Jeśli pominiesz ten proces na kilka tygodni, brud i plamy będą się gromadzić, a podłoga będzie wyglądać na starą i obrzydliwą jak zgniłe jabłko.

Dzięki posadzkom epoksydowym właściciele domów nie muszą już martwić się o nieustanną konserwację swoich podłóg

Najlepszym sposobem na czyszczenie podłogi jest zainwestowanie w profesjonalną usługę czyszczenia parą, aby przywrócić połysk podłogom. Usługa czyszczenia parą może również usunąć brud, plamy i alergeny, które mogą gromadzić się na podłogach.

Odporność chemiczna posadzek epoksydowych

Posadzki epoksydowe to rodzaj dekoracyjno-ochronnych posadzek nakładanych żywicą epoksydową i utwardzających się pod wpływem światła ultrafioletowego. Proces nakładania żywicy epoksydowej i utwardzania jej światłem ultrafioletowym tworzy wykończenie o wysokim połysku, które z czasem nie matowieje. Ten rodzaj podłogi jest odporny na plamy, zarysowania, chemikalia, pleśń, zalanie, wodę, tłuszcz, plamy, blaknięcie, plamy po zwierzętach domowych, a także większość chemii gospodarczej. Jest również łatwy do czyszczenia za pomocą mydła i wody, a także większości środków chemicznych.

Shape
Shape

Przeczytaj również

Epoksydowe posadzki Warszawa

Możemy profesjonalnie pokryć Twoją podłogę ochronną, atrakcyjną i trwałą posadzką epoksydową Wiodąca firma w dziedzinie rozwiązań podłogowych, świadczy profesjonalne usługi w zakresie epoksydowych pokryć podłogowych.

Posadzki epoksydowe cena za m2

Podłogi epoksydowe są trwałą i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych płytek i kamienia. Ich właściwości powodują dłuższą żywotność, co potwierdza szerokie spektrum zastosowań: w magazynie na