The perfect property for you

Posadzki epoksydowe cena za m2

Podłogi epoksydowe są trwałą i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych płytek i kamienia. Ich właściwości powodują dłuższą żywotność, co potwierdza szerokie spektrum zastosowań:

  • w magazynie
  • na hali produkcyjnej
  • w garażu
  • w piwnicy

Masz dość spędzania wielu godzin na dłoniach i kolanach na szorowaniu i czyszczeniu podłóg?

Epoksydowe posadzki to produkt, który pomoże Ci utrzymać podłogę w czystości.

Wybierając ten produkt, możesz użyć wilgotnych ściereczek i jednorazowego roztworu czyszczącego do wyszorowania podłogi, a następnie po prostu wyrzucić. Nie musisz się martwić ręcznym czyszczeniem jakichkolwiek pozostałości.

Ten produkt jest świetny dla osób, które nie chcą spędzać godzin na dłoniach i kolanach na szorowaniu i czyszczeniu podłóg.

Pomimo całej ich ciężkiej pracy, podłogi nigdy nie wydają się pozostać czyste przez długi czas. Brud, kurz, koty, dzieci — lista jest długa.

Większość ludzi zgodzi się, że sprzątanie jest jednym z najbardziej znienawidzonych. To długie i wyczerpujące. Nie ma lepszego uczucia niż po porządnym, dokładnym posprzątaniu domu lub biura.

Utrzymana w czystości podłoga to posadzka epoksydowa

Dzięki żywicy epoksydowej możesz mieć piękną i odporną na zarysowania podłogę, która jest równie łatwa w utrzymaniu, jak poślizg. To jednorazowy zakup, który trwa przez dziesięciolecia – będziesz miał czystszy dom i czyste sumienie.

Epoksyd to popularny materiał podłogowy zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Podłogi epoksydowe są trwałe i atrakcyjne, nie wymagają uszczelniania ani polerowania, dzięki czemu są łatwe w utrzymaniu.

Posadzki epoksydowe to popularny wybór w pomieszczeniach komercyjnych i mieszkalnych. Podłogi epoksydowe są trwałe, atrakcyjne i nie wymagają uszczelniania ani polerowania, co czyni je opcją niewymagającą konserwacji. Są odporne na zarysowania, zadrapania, wgniecenia i pęknięcia – idealne do obszarów o dużym natężeniu ruchu.

Posadzki epoksydowe cena za m2

Posadzki epoksydowe cena za m2 wynosi od 49 do 350 zł netto za m2.

Shape
Shape

Przeczytaj również

Epoksydowe posadzki Warszawa

Możemy profesjonalnie pokryć Twoją podłogę ochronną, atrakcyjną i trwałą posadzką epoksydową Wiodąca firma w dziedzinie rozwiązań podłogowych, świadczy profesjonalne usługi w zakresie epoksydowych pokryć podłogowych.

Posadzki epoksydowe w domu

Właściciele domów wciąż borykają się z problemem konieczności ciągłej konserwacji podłóg. Prace konserwacyjne są czasochłonne i wymagają od właścicieli domów dużego wysiłku. Na pomoc przychodzą